Kategorie: Aktuality

Omezení provozu ordinace praktických lékařů

Vážení pacienti,
   vzhledem k současné epidemiologické situaci a riziku šíření infekce onemocnění COVID-19, vzhledem k nedostatku ochranných pomůcek jsme bohužel nuceni omezit provoz ordinace praktických lékařů.

   Od pondělí 16.3.2020 je nutno omezit počet pracovníků našich ordinací, ordinační dobu, omezit množství fyzického kontaktů.
   Ordinovat budeme pravidelně od 7 do 11 hodin v pracovní dny. Po této době budeme v běžných hodinách k dispozici telefonicky.
   Z epidemiologických důvodů nelze připustit mísení zdravé populace s nemocnými v ordinacích. Čekárna bude uzavřena, pacienty budeme přijímat po předchozí domluvě (osobní, telefonické, elektronické).
   Ošetřovat budeme pouze pacienty s akutními příznaky onemocnění. Pacientům, kteří nemají akutní příznaky a potřebují předpis léků, bude vystaven eRecept. Potvrzení o karanténě probíhá elektronicky podle již zavedených postupů. Pro pacienty, na které se vztahuje karanténa a zároveň mají klinické příznaky respiračního onemocnění (horečka, kašel, dechové potíže), platí již zavedené postupy (volat linku 112 k zajištění odběrů testů na koronavirus).
   Za současné situace není možno poskytovat služby pracovně-lékařské služby ani zbytnou posudkovou činnost (řidičské a zbrojní průkazy, jiné posudky, výpisy z dokumentace atd.) ani vyšetření pro potřebu posudkové služby ČSSZ (invalidní důchody, bezmocnosti).

   Na nouzový režim ordinace budeme nuceni přejít, jestliže nebudeme mít k dispozici žádné ochranné pomůcky. V tu chvíli bude nutno ordinace úplně uzavřít a poskytovat pouze telefonické či elektronické konzultace.

   Omlouváme se za způsobené komplikace. Situace spojená se šířením onemocnění COVID-19 je složitá a je nutno o zastavení onemocnění usilovat maximálním úsilím, i ve spojení s opatřeními vyhlašovanými vládou ČR. Díky za pochopení i za snahu o překonání vzniklým obtíží.

print Formát pro tisk

Komentáře

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Telefon na lékaře ve službě

slouží jen pro akutní případy
(+420) 910111524
nebo
dlouze prozvonit jiné naše telefonní číslo.

Ordinační a provozní hodiny

Pondělí6:30 - 18:00
Úterý6:30 - 13:30
Středa6:30 - 13:30
Čtvrtek6:30 - 13:30
Pátek6:30 - 13:30
Sobota7:00 - 8:00, pouze objednaní pacienti
Návštěvy v pracovní dny
13:30 - 15:00
Akutní nemocné ošetříme
24 hod denně!

QR kód

Vyhledávání

Uživatel